11 500 ₴
Показать оптовые цены
Подарок




Штатна магнітола VW ANDROID 9" DSP 4G під управлінням операційної системи Android 10 - це втілення передових технологій та інноваційних функцій, які доставлять справжнє задоволення за кермом, і дозволить бути в курсі всіх подій і на зв'язку в будь-який час і в будь-якому місці.
Величезний сенсорний Q-LED дисплей розміром 9 дюймів, з роздільною здатністю 1280x720 пікселів, стане незамінним органом управління головним пристроєм, а функція «мультитач» покращує і без того швидку чуйність на торкання.
Штатна магнітола на ОС Android оснащена, сучасним 8-мі ядерним процесором A53 (2.0 GHz) і 4GB оперативної пам'яті. Ці характеристики дозволять відтворювати музичні файли, відео файли (з високою роздільною здатністю), а також використовувати будь-які навігаційні програми без гальмування і з максимальною комфортністю.
За рахунок 4G модему є можливість виходити в інтернет, отримувати пошту, дізнаватися погоду, стан пробок на дорозі.
За допомогою встановленого Play Market, Ви самі з легкістю можете розширювати функціонал магнітоли.
Завантажуйте звичні вам програми YouTube, Skype, програми для роботи з соціальними мережами, офісні програми, ігри - і проводите час в утомливих пробках на зв'язку з друзями, або переглядом останніх новин і повідомлень.
Підтримка камер AHD 720P/ 1080P (з високою роздільною здатністю, для більш чіткої та якісної картинки при парковці автомобіля)
Режим паркування з використанням 2-х камер.
При увімкненні задньої передачі пристрій переключиться на зображення з задньої камери - при вимиканні задньої передачі пристрій автоматично переключиться на зображення з передньої камери (на 5 або 10 секунд, залежно від налаштувань).
Після цього пристрій повернеться на екран з останньою програмою, яка була запущена до включення задньої передачі.
Характеристики:
Мультимедійна станція на базі процесора Cortex-A53 (8x2.0 ГГц);
Оперативна пам'ять DDR: 4 Gb;
Вбудована пам'ять ROM: 64 Gb;
Операційна система Android 10;
16 - полосний еквалайзер (від 30Hz- до 16 kHz) (8 попер. налаштувань эквалайзера);
Широкі можливості налаштування звуку;
Вбудованний модуль GPS з зовнішньою антенною;
Вбудованний модуль WiFi;
Модуль GSM 4G з зовнішньою виносною антеною;
Вихід в Інтернет/ можливість здійснювати і приймати дзвінки з екрана магнітоли (підтримка всіх українських операторів Киевстар/ Лайф/ Водафон);
FM радіо з RDS;
Банк пам'яті на 30 радіостанцій (18 FM, 12 AM)
Встановлення додатків для Android за допомогою файлів APK або за допомогою PLAY MARKET;
Функція Zlink5 (AndroidAuto/ CarPlay);
Потужність вбудованого підсилювача 4х50 Вт (TDA 7388);
Дисплей ємнісний 9" Q-LED (1280X720);
Можливість змінити теми оформлення екрана та іконок програм (доступно 3 теми);
Підсвітка кнопок управління, що змінюється;
Bluetooth v5.0 із профілем A2DP;
Вбудований мікрофон;
Вхід для зовнішнього мікрофона- 3,5 мм (моно);
Аудіовихід (3 канали) RCA -5 шт.(фронт-2/тил-2/центр-1);
Аудіовихід RCA для сабвуфера -2 шт;
Лінійний RCA аудіо/відео вхід (AUX);
Відеовхід для камери заднього огляду (REAR CAMERA IN AHD);
Відеовхід для передньої камери (FRONT CAMERA IN AHD);
Підтримка камер ( CVBS-PAL/ CVBS-NTSC/ AHD 720P/ AHD 1080P);
Підтримка камери високої якості AHD 1080P;
Можливість через налаштування магнітоли вмикати/вимикати паркувальну сітку (для задньої камери);
Можливість змінювати нахил/ ширину та висоту паркувальної розмітки (для задньої камери);
Інтерфейс з 3-ма USB портами (тилових на подовжувачі)
Підтримка управління кнопок з керма (резистивне);
Багатомовний інтерфейс (російський/український/англійський та ін. мови);
Заводські налаштування - код 20192022 (тільки для досвідчених користувачів)
Розмір лицьової панелі 212 мм х219 x 130 мм;
ДОДАТКОВО:
Вибір типу підключеної камери.
При включеній задній передачі - натиснути на екран магнітоли, в правому нижньому куті натиснути на значок лампочки - з'явитися вікно - натиснути на напис - Модель - і у відкритій закладці (у лівій частині екрана) вибрати тип підключеної камери (має з'явитися зображення з камери) і натиснути -Підтвердити-
Увімкнення паркувальної розмітки.
При включеній задній передачі- натиснути на екран магнітоли, в правому нижньому кутку натиснути на значок -шестерні - відкриється вікно - щоб увімкнути відображення паркувальної розмітки -Show Park Line- (пересунути повзунок вправо). Після цього можна змінити ширину / висоту та нахил ліній паркувальної сітки натискаючи на + або - .
Гарантія 12 місяців
Комплектація:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Volkswagen |
| Тип | Mp3 |
| Типоразмер | Штатный размер |
| Тип экрана | Сенсорный |
| Страна производитель | Китай |
| Передняя панель | Несъемная |
| Рабочие диапазоны частот | FM |
| Мощность | 200 Вт |
| Поддерживаемые форматы | OGG, AIFF, WMA, MPEG4, DivX, WAV, MP3, JPEG, AVI, MPEG1, APE, FLAC, MPEG2 |
| Операционная система | Android |
| Наличие Bluetooth | Да |
| USB-интерфейс | Да |
| Порт для SD-карты | Да |
| Поддержка iPod | Да |
| TV-тюнер | Нет |
| Наличие GPS-модуля | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| RCA-выходы | 3 пары |
| Наличие Wi-Fi | Да |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Passat, Golf, Caddy, Jetta, Polo, Scirocco, Eos |
| Количество каналов | 4 |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Экран | |
| Сенсорный экран | Да |
| Диагональ экрана | 9 дюйм |
| Разрешение экрана | 1280×720 |
| Угол обзора по вертикали | 180 град. |
| Входы и выходы | |
| Входы и выходы | Видеовыход, Аудиовыход, Выход на сабвуфер |
| Число аудиовходов | 3 |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 200 мм |
| Высота | 130 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Программы эквалайзера | 7 |
| Усиление басов | Да |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Функция записи | Да |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Встроенная память | 64Гб |
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Штатная магнитола на Volkswagen Cyclone 4/64GB ANDROID 9" Qled ,8 ядер, 4G Sim, DSP звук, Wifi, + КАМЕРА»