
🟦Представляєм вам круту бюджетну 2 Дін магнітолу Nextone MD-755A з топовою камерою заднього виду зі скляною лінзою та нічним баченням🔥🟢
✔️Андроїд 10 з 2 ГБ Оперативки та 16 ГБ вбудованої пам’яті.
✅Для тих хто хоче бюджетно/надійно та сучасно💪
Стає в стандартну шахту 2 Дін на 99% авто👍🔥
Камера з нічним баченням та розміткою - легко паркуватися🚀
Офіційна гарантія та підтримка 24/7☑️
Має яскравий екран 7‘‘ 1025*600 пікселів🟦
🔰🔝Ціна 5690 грн🔥🔥🔥
✅Гарантія 6 місяців
✅Магнітола Nextone MD-755A – це універсальний пристрій, який підходить для монтажу у більшість сучасних машин. Мультимедійний програвач від Некстон працює під керуванням операційної системи Android 10. Дана модель має лаконічний дизайн, який органічно виглядатиме в салоні вашого авто.
⚡️Автомагнітола MD-755A має оптимальний обсяг оперативної / інтегрованої пам'яті – 2 Гб / 16 Гб, за рахунок чого забезпечується багатозадачність пристрою (підтримка функції EasyConnect). Є 7-дюймовий РК монітор з роздільною здатністю 1024 х 600 пікселів. Підсвічування кнопок – RGB (змінне). Також передбачено опціональну можливість підключення камери заднього виду, для активації якої слід з'єднати коричневий провід (BACK) з ліхтарем заднього ходу +12 Вольт. Є підтримка камер AHD.
✅Інші особливості дводинової магнітоли Nextone MD-755A:
вбудований мікрофон;
GPS навігація;
FM радіо з пам'яттю на 18 станцій;
встановлення програм для Android за допомогою Play Market або APK файлів;
інтерфейс для карток пам'яті microSD-формату;
вбудований модуль Bluetooth, який підтримує A2DP-профіль;
вбудований Wi-Fi модуль;
12-смуговий еквалайзер з 7 предустановками для додаткового коригування звуку
три USB-роз'єми (фронтальний, тиловий, для зарядки пристроїв – 2,1А);
підтримка керування кнопок з керма;
лінійний RCA аудіо / відео вхід (AUX);
меню додаткових налаштувань, можливість зміни шпалер.
✅⚡️Комплектацією передбачено наявність: головного пристрою, пластикової декоративної рамки, GPS-антени, ISO-роз'єму, додаткового роз'єму для підключення камери заднього виду, додаткового роз'єму з RCA, роз'єму з USB, інсталяційної пластини (2шт), інструкції, оригінальної упаковки.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nextone |
| Тип | Mp3 |
| Типоразмер | 2 DIN |
| Тип экрана | Сенсорный |
| Страна производитель | Китай |
| Передняя панель | Несъемная |
| Мощность | 200 Вт |
| Поддерживаемые форматы | AVI, WMA, MPEG4, DivX, WAV, MP3, JPEG, AIFF, APE, FLAC |
| Операционная система | Android |
| Наличие Bluetooth | Да |
| USB-интерфейс | Да |
| Порт для SD-карты | Да |
| Поддержка iPod | Да |
| TV-тюнер | Нет |
| Наличие GPS-модуля | Да |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| RCA-выходы | 2 пары |
| Наличие Wi-Fi | Да |
| Количество каналов | 4 |
| Состояние | Новое |
| Экран | |
| Сенсорный экран | Да |
| Диагональ экрана | 7 дюйм |
| Разрешение экрана | 1024×600 (WSVGA) |
| Входы и выходы | |
| Разъём TRS | 3,5 мм |
| Входы и выходы | Видеовыход, Аудиовыход, Выход на сабвуфер |
| Число аудиовходов | 1 |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 178 мм |
| Глубина | 55 мм |
| Высота | 100 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Программы эквалайзера | 4 |
| Усиление басов | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Автомагнітола 2 DIN Nextone MD-755A GPS, WiFi, Bluetooth Android 10 2/16Gb NEW 2022»