2 499 ₴
Показать оптовые цены


Універсальна 2DIN мультимедійна станція CYCLONE MP-7124 на операційній системі Wince 6.0, Мультимовне меню, 7" TFT дисплей, Висока вихідна потужність (4 х 45 Вт), Модуль Вluetooth з підтримкою відтворення музики, Вбудований мікрофон, Вбудований мікрофон, Вбудований мікрофон, Вбудований мікрофон, , фото з USB та microSD. Відеовхід для камери заднього та переднього вигляду.
Основні характеристики
Операційна система WinCe 6.0
Процесор C 200
Висока вихідна потужність (4 х 45 Вт)
Відтворення відеофайлів AVI/FLV/MP4/RM/RMVB/3GP/MPG/MKV/VOB/MOV
Відтворення аудіофайлів MP3/WMA/OGG/APE/ACC/FLAC
Перегляд графічних файлів JPEG/BMP/GIF/TIF
Резистивний 7" TFT дисплей (800*480)
Зміна шпалер робочого столу
Можливість вимкнути екран магнітоли (іконка на головному екрані)
Регулювання - яскравості/ контрастності/ насиченості дисплея
Підсвічування кнопок, що змінюється
Мультимовний інтерфейс (українська, російська, англійська тощо)
Налаштування звуку: 3-х смуговий еквалайзер (5 предустановок еквалайзера/ LOUD (тонкомпенсація))
Цифровий FM тюнер
Банк пам'яті на 18 радіостанцій FM
Вluetooth з підтримкою A2DP
Вбудований мікрофон
Вхід для підключення зовнішнього мікрофона
Phone Link (керування смартфоном з екрану магнітоли, підключення через USB)
Вхід AUX
Інтерфейс USB
Слот карт пам'яті microSD
Підтримка кнопок управління керма (3-х провідне)
Аудіовиход (2 канали) RCA -2 шт.;
Аудіовиход (RCA) для сабвуфера
Відеовхід для камери заднього виду (R-CAM), активується при підключенні рожевого дроту (BACK) до ліхтаря заднього ходу (+12В) (PAL)
Відеовхід для камери переднього виду (F-Cam) активується через іконку меню (PAL), Підключення передньої камери-
+ живлення передньої камери підключається до рожево-чорного дроту (FCCD)
- живлення передньої камери підключається до корпусу автомобіля
Додатковий аудіо/відео (PAL) вхід на задній панелі (RCA)
Відеовихід RCA (V-1) (виведення зображення на зовнішній монітор, при відтворенні відео з флеш накопичувача через іконку на екрані плеєра)
Розмір 2 DIN (розмір лицьової панелі 178 мм х 100 мм// з рамкою 187мм х 117мм);
Глибина корпусу –60 мм;
Гарантія 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cyclone |
| Тип | Mp3 |
| Типоразмер | 2 DIN |
| Тип экрана | Сенсорный |
| Страна производитель | Китай |
| Передняя панель | Несъемная |
| Рабочие диапазоны частот | FM |
| Мощность | 180 Вт |
| Поддерживаемые форматы | AVI, MPEG4, DivX, WAV, MP3, JPEG, AIFF, FLAC |
| Операционная система | Windows CE |
| Наличие Bluetooth | Да |
| USB-интерфейс | Да |
| Порт для SD-карты | Да |
| Поддержка iPod | Да |
| TV-тюнер | Нет |
| Наличие GPS-модуля | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| RCA-выходы | 1 пара |
| Наличие Wi-Fi | Нет |
| Количество каналов | 4 |
| Состояние | Новое |
| Экран | |
| Сенсорный экран | Да |
| Диагональ экрана | 7 дюйм |
| Разрешение экрана | 800×480 |
| Входы и выходы | |
| Входы и выходы | Видеовыход, Аудиовыход |
| Число аудиовходов | 1 |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 180 мм |
| Высота | 100 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Программы эквалайзера | 4 |
| Усиление басов | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |