4 000 ₴
Подарок








Універсальна 2DIN мультимедійна станція Decker DV-711W на операційній системі Wince 6.0
Скорочений корпус (глибина 60мм)
Багатомовне меню, Контрастний ємнісний 7 "TFT дисплей
Висока вихідна потужність (4 х 45 Вт), Модуль Вluetooth з підтримкою відтворення музики, вбудований мікрофон,
Змінне підсвічування кнопок (6 кольорів)
Відтворення аудіо, відео, фото з USB і microSD.
Відеовхід для камери заднього огляду, Відеовхід для камери переднього огляду.
Можливість затемнення / вимикання підсвічування дисплею (нічний режим)
Комплектація:
Характеристики:
Операційна система WinCE 6.0
Процесор C200
Скорочений корпус (глибина 60 мм) повноцінний радіатор
Відтворення відеофайлів AVI / FLV / MP4 / RM / RMVB / 3GP / MPG / MKV / VOB / MOV
Відтворення аудіофайлів MP3 / WMA / OGG / APE / ACC / FLAC
Перегляд графічних файлів JPEG / BMP / GIF / TIF
Висока вихідна потужність (4 х 45 Вт)
Контрастний ємнісний дисплей 7 '' (800х480)
Змінне підсвічування кнопок (6 кольорів)
Налаштування дисплею (яскравість / контрастність / насиченість)
Еквалайзер
Режим тонкомпенсації (LOUD)
Регулювання аудіо по зонам (фронт / тил)
Банк пам'яті на 18 радіостанцій FM
Багатомовне меню
Вluetooth A2DP
Вбудований мікрофон
Вхід для підключення зовнішнього мікрофона
Аудіо вихід (2 канала) RCA -2 шт.
Аудіо вихід на сабвуфер RCA
Аудіо вхід 2 RCA
Аудіо вхід AUX (на лицьовій панелі)
Відео вхід (V-IN)
Відео вхід для підключення камери заднього огляду (PAL)
Відео вхід для підключення камери переднього огляду (PAL) з автоматичною активацією
Відео вихід (відображення відео на основному або на зовнішньому моніторі, тільки при відтворенні відео з USB / microSD)
Phone Link (управління смартфоном з екрану магнітоли, підключення через USB, підтримка Android)
Слот USB (фронтальний)
Слот карт пам'яті microSD
Цифровий годинник
Інфрачервоне дистанційне керування
Підтримка кнопок управління керма
Зміна шпалер робочого столу
Стандартний ISO роз'єм
Монтажний розмір 2DIN
Розмір лицьової панелі 178мм х 100мм // з рамкою 187мм х 117 мм
Глибина корпусу 60 мм
Гарантія 12 місяців.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DECKER |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Mp3 |
| Операционная система | Windows CE |
| USB-интерфейс | Да |
| Количество каналов | 4 |
| Мощность | 180 Вт |
| Тип экрана | Сенсорный |
| Наличие Wi-Fi | Нет |
| Наличие Bluetooth | Да |
| Наличие GPS-модуля | Нет |
| Состояние | Новое |
| Типоразмер | 2 DIN |
| TV-тюнер | Нет |
| Порт для SD-карты | Да |
| Передняя панель | Несъемная |
| Поддерживаемые форматы | AVI, WMA, MPEG4, DivX, WAV, MP3, JPEG, AIFF, APE, FLAC |
| Поддержка iPod | Да |
| RCA-выходы | 3 пары |
| Совместимость с маркой | Mitsubishi, Honda, Hyundai, Mercedes-Benz, Mazda, Kia, Lifan, Alfa Romeo, Audi, BMW, BYD, ЗАЗ, ВАЗ, Богдан, Chery, Chevrolet, Dacia, Daewoo, Volkswagen, Toyota, Suzuki, Subaru, Ssang Yong, FAW, Fiat, Skoda, Ford, Seat, Geely, Samand, Renault, Peugeot, Opel, Nissan |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 100 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Память станций | 18 |
| Программы эквалайзера | 7 |
| Усиление басов | Да |
| Экран | |
| Разрешение экрана | 1024×600 (WSVGA) |
| Диагональ экрана | 7 дюйм |
| Сенсорный экран | Да |
| Входы и выходы | |
| Разъём TRS | 3,5 мм |
| Входы и выходы | Видеовыход, Аудиовыход, Выход на сабвуфер |
| Число аудиовходов | 2 |
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Автомагнітола 2 DIN Decker DV711W»