6 500 ₴
Показать оптовые цены
Подарок









Крута та потужна 1DIN Автомагнітола Turbo Sound 7188A Android 10 з автоматичним висувним екраном 7" з WIFI, GPS, USB, AUX, FM +КАМЕРА В ПОДАРУНОК! 🔥🔥🔥
❇️Найдоступніша магнітола у своєму класі (Аналоги від 7000 грн)
❇️Мощний звук 4*60 Вт🔊🚀
❇️2/16ГБ пам'ять, 4 ядра, швидко працює💻
❇️Підходити на 99,9% авто, стандартний 1 Din розмір
❇️Гугл сервіси, YouTube, Play market
❇️Bluetooth, AUX, FM, USB, Car play - дубляж екрану телефону
⚡️Пульт на кермо в комплекті
🔥🔥🔥Ціна 5990 грн 💲💲💲
⚙️✅Сервісна гарантія 6 місяців🛠⚙️
🚚🚚🚚Доставка новою поштою туди де вона працює з передоплатою за доставку
⏩👍Основні технічні характеристики Turbo Sound 7188A:
💥Мультимедійна система формату 1DIN
7-дюймовий TFT сенсорний резистивний дисплей 1024 x 600 пікселів
Підсвічування клавіатури RGB змінюється.
FM-радіоприймач
WiFi
Модуль BlueTooth із вбудованим мікрофоном та адресною книгою
Підтримка профілю Bluetooth A2DP для відтворення музики з телефону
Функція Easylink (Взаємозв'язок) для пристроїв на Android та iOS (дублювання та керування Вашим смартфоном через кабель)
1 USB роз'єм на передній панелі з підтримкою форматів AVI, MPEG, WMA, MP3, MP4
1 вхід micro SD на передній панелі
Вхід для камери заднього виду
Відеовхід
Відеовихід
3-смуговий еквалайзер
Операційна система: Android 9
GPS модуль з навігацією Навітел з картами України
Google play market, YouTube, Phone link
➡️➡️➡️Комплектація :
✅Автомагнітола 7188A
✅Упаковка
✅Ключі для зняття магнітола
✅Провід для підключення
✅Пульт ду
🧨Пульт на кермо
✅Шахта
✅Камера заднього виду з проводами
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pioneer |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Mp3 |
| Операционная система | Android |
| USB-интерфейс | Да |
| Количество каналов | 4 |
| Мощность | 220 Вт |
| Тип экрана | Сенсорный |
| Наличие Wi-Fi | Да |
| Наличие Bluetooth | Да |
| Наличие GPS-модуля | Да |
| Состояние | Новое |
| Типоразмер | 1 DIN |
| TV-тюнер | Нет |
| Порт для SD-карты | Да |
| Передняя панель | Несъемная |
| Поддерживаемые форматы | OGG, AVI, WMA, MPEG4, DivX, WAV, MP3, JPEG, AIFF, MPEG1, APE, FLAC, MPEG2 |
| Поддержка iPod | Да |
| RCA-выходы | 1 пара |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 50 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глубина | 150 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Память станций | 30 |
| Программы эквалайзера | 3 |
| Усиление басов | Да |
| Экран | |
| Разрешение экрана | 1024×600 (WSVGA) |
| Диагональ экрана | 7 дюйм |
| Сенсорный экран | Да |
| Входы и выходы | |
| Разъём TRS | 3,5 мм |
| Входы и выходы | Видеовыход, Аудиовыход, Выход на сабвуфер |
| Число аудиовходов | 1 |
Получите эту позицию бесплатно при покупке «1DIN Автомагнітола Android Pioneer 7188A з висувним екраном 7" з WIFI, BT, GPS, USB, FM + КАМЕРА В ПОДАРУНОК»