7 000 ₴
5 500 ₴
Показать оптовые цены
-21%







💙Шукали класну 2 Din Android 7’’? В нас є що вам показати🥳🙌
✅⚡️Нова топова бюджетна 2 Din 7’’ IPS Turbo Sound 7011A-7 Android 10 4/32GB DSP🔥🔥🔥
🎁Камера заднього виду AHD якості в подарунок🥳🥳🥳
‼️Листайте карусель та дивіться фото огляд магнітоли ➡️➡️➡️
🙌📸Фото зроблені нами, тому ви отримаєте те що замовили🔥🔥👍
⬇️👍📌На борту має:
📋IPS екран 7’‘ 1024*600 px 3D скло
✅4Гб оперативка+ 32 Гб пам’ять фізична
🤓Процесор T3L 4 ядра 🔥
🔊Музика MP3, Flac💪😉 4*60W Lite DSP
✅Bluetooth, WIFI, 3G, FM radio
➡️🔥2 USB входа на шнурках
🔵GPS навігація з картами України 🇺🇦😍
▶️YouTube, Google Play, Waze, Spotify
🎥Виділений вихід на саб, вихід на підсилювач
Провода живлення підписані, легко підключити ✅👍
👌Також можна докупити штатні провода та Can декодер під вашу модель авто 🧨🚙🚙
🔰🔰Наша ціна 5900грн 🔥🔥🔥🔥
▶️Камера AHD в Подарунок😻❤️❤️❤️
✅Відправка новою поштою там де вона працює з мінімальною передоплатою 300 грн
✅⚡️В комлекті є всі дроти для підключення, 2 ЮСБ кабеля, тюльпани, кріплення, антена для навігації та камера з дротами для підключен

| Экран | |
|---|---|
| Сенсорный экран | Да |
| Разрешение экрана | 1024×600 (WSVGA) |
| Диагональ экрана | 7 дюйм |
| Основные | |
| RCA-выходы | 1 пара |
| Мощность | 200 Вт |
| Типоразмер | 2 DIN |
| Наличие Wi-Fi | Да |
| Наличие GPS-модуля | Да |
| USB-интерфейс | Да |
| Порт для SD-карты | Да |
| TV-тюнер | Нет |
| Поддерживаемые форматы | AVI, WMA, MPEG4, DivX, WAV, MP3, JPEG, AIFF, APE, FLAC |
| Тип | Mp3 |
| Производитель | Pioneer |
| Количество каналов | 4 |
| Поддержка iPod | Да |
| Передняя панель | Несъемная |
| Тип экрана | Сенсорный |
| Наличие Bluetooth | Да |
| Операционная система | Android |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Дополнительные характеристики | |
| Память станций | 18 |
| Программы эквалайзера | 10 |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Усиление басов | Да |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 178 мм |
| Высота | 100 мм |
| Глубина | 55 мм |
| Входы и выходы | |
| Входы и выходы | Видеовыход, Аудиовыход, Выход на сабвуфер |
| Число аудиовходов | 1 |
| Разъём TRS | 3,5 мм |
Получите эту позицию бесплатно при покупке «2din Автомагнітола Turbo Sound 7011A 4/32GB GPS, WiFi, Bluetooth Android 11 + камера AHD»