6 500 ₴
Показать оптовые цены
Подарок









Має стандартий розмір 2ДІн 180*100 мм та стає в штатне місце на більшість авто з таким типорозміром. Також має пластикову декоративну рамку (188*110 мм), для того, щоб закрити щілину між магнітолою та торпедою.
2 Din BM Mate 70Pro - має весь необхідний функціонал сучасноі мультимедіа та стане крутим оновленням для вашоі штатноі аудіо системи. Якісні матеріали та передові технології - все є у цьому пристрої.
Магнітола підтримує усі формати камер до Full HD 1080P, дозволить лекго паркуватись як вдень, так і вночі. З нею ви точно запаркуєтесь як професіонал, ми вам це гарантуємо.
Бездротові технології Apple Carplay та Android Auto дозволить легко керувати вашим телефоном з магнітоли та виводити на екран навігацію, чати з соц мереж, музику Spotify/Youtube Music та насолоджуватись поїздкою, не відволікаючись від водіння.

За якість звучання відповідає DSP процесор звуку, який має усі фільтра та затримки - HPF/LPF/SUB. Налаштуйте звук під свої вподобання та вимоги. Є змога підключити 4-х канальний підсилювач та сабвуфер. Також правильно налаштувати і слухати звук як він має грати. Гнучкі налаштування звуку будуть довоподоби навіть вибагливому слухачу, дійсно грає топчик.

Змінна підсвітка кнопок - для тих, хто любить все по фен-шую, щоб колір підсвітки зливався з підсвіткою панелі.
Однозначно рекомендуємо цю мультимедіа до покупки, конкурентів тут не багато, якість топова.
Будемо раді вас проконсультувати та підібрати саме на ваше авто. Допоможемо з підбором штатних дротів, щоб ви нічого не різали, все має бути як по заводу.
Ціна 5990 грн🔥🔥🔥
Топова камера AHD в подарунок!
Гарантія 1 рік✅
Кількість обмежена!!!
Короткий огляд:
Опис про вашу мультимедіа:
⭐️⤵️На борту має:
📌Android 15
✅Екран 7ʼʼ IPS топ якість 2,5D скло
Процесор 8 ядер 🔥
📌2/32GB + 2 USB
📌WiFi, GPS, Bluetooth, FM 📻, AUX
🚀4G Sim інтернет
🔝✅CarPlay/Android Auto бездротові
⚡️3USB
Вихід на зовнішній мікрофон 🎤
📌Підтримує передню/задню камери (задня камера в подарунок)
👍Висока якість збірки
✅Вигідна ціна 5990 грн🔥😍
✅Камера AHD в Подарунок👍
😎Гарантія 12 місяців
🚀🚚Доставка новою поштою там де вона працює з передоплатою за доставку🛒🛍🛍🛍
Замовлення в Дірект або 0677228776☎️☎️☎️
Якщо вам потрібно встановлення - маємо партнерів по всій Украіні! Тож чекаємо Вас і будемо раді допомгти:)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PIONER |
| Тип | Mp3 |
| Типоразмер | 2 DIN |
| Тип экрана | Сенсорный |
| Страна производитель | Китай |
| Передняя панель | Несъемная |
| Мощность | 200 Вт |
| Поддерживаемые форматы | AVI, WMA, MPEG4, DivX, WAV, MP3, JPEG, AIFF, APE, FLAC |
| Операционная система | Android |
| Наличие Bluetooth | Да |
| USB-интерфейс | Да |
| Порт для SD-карты | Нет |
| Поддержка iPod | Да |
| TV-тюнер | Нет |
| Наличие GPS-модуля | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| RCA-выходы | 3 пары |
| Наличие Wi-Fi | Да |
| Количество каналов | 4 |
| Состояние | Новое |
| Экран | |
| Сенсорный экран | Да |
| Диагональ экрана | 7 дюйм |
| Разрешение экрана | 1280×720 |
| Входы и выходы | |
| Разъём TRS | 3,5 мм |
| Входы и выходы | Видеовыход, Аудиовыход, Выход на сабвуфер |
| Число аудиовходов | 3 |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 178 мм |
| Глубина | 11 мм |
| Высота | 100 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Программы эквалайзера | 4 |
| Усиление басов | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
Получите эту позицию бесплатно при покупке «2din Автомагнітола BM Mate 70 PRO 2/32GB, DSP, 4G, 8 ядер, Android+ Камера AHD»