9 990 ₴
Подарок








☑️Нова топова мультимедіа 2 Din Resonance MD200 7’’ Qled, 2/32GB, CarPlay, DSP, 4G Sim, Octa core 8*1,6Ghz👍⚡️+ камера AHD 1080P💪👍
⚡️Ціна 9990 грн🔥🔥🔥
Гарантія 1 рік✅
⬇️🔥🔥🔥На борту маємо:
🟢Android 12
🔝💥Екран Qled 7‘‘ скло Gorilla Glass 1024*600 px скло
⚡️ Процесор Cortex-A55 (8*1,6GHz) працює дуже швидко 🔥
✅2Гб оперативка+ 32 Гб вбудованої пам’яті
🤓Читає все відео у високій якості
🔊Музика MP3, FLAC, Еквалайзер DSP, HPF/LPF/Sub фільтра, тимчасові затримки, посилення басу 🔊
☑️Підсилювач TCB-001, 4*50W
✅Bluetooth (гучний зв’язок), WIFI, 3G, FM radio, AUX спереду
➡️🔥2 USB входи
🔵GPS навігація, працює без інтернету
🎥Підтримка камери заднього та переднього ходу AHD 1080P
📻FM радіо - пам’ять на 18 FM радіостанцій
🍎Установка програм для Android за допомогою APK файлів або за допомогою PLAY MARKET;
▶️Apple CarPlay/ Android Auto бездротові
У комплекті маємо:
🔆Магнітола
🔆GPS-антена
🔆GSM - антена
🔆Євро роз’єм живлення
🔆Роз’єм з USB-подовжувачем
🔆Роз’єм з RCA 2 шт.
🔆Роз’єм з RCA та 4G слотом
🔆Роз’єм для підключення зовнішнього мікрофона
🔆Інструкція українською
🔆Індивідуальна упаковка
🔆Топова камера AHD 1080P
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Resonance |
| Тип | Mp3 |
| Типоразмер | 2 DIN |
| Тип экрана | Сенсорный |
| Страна производитель | Китай |
| Передняя панель | Несъемная |
| Мощность | 200 Вт |
| Поддерживаемые форматы | AIFF, WMA, MPEG4, DivX, WAV, MP3, JPEG, AVI, APE, FLAC |
| Операционная система | Android |
| Наличие Bluetooth | Да |
| USB-интерфейс | Да |
| Порт для SD-карты | Да |
| Поддержка iPod | Да |
| TV-тюнер | Нет |
| Наличие GPS-модуля | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| RCA-выходы | 3 пары |
| Наличие Wi-Fi | Да |
| Количество каналов | 4 |
| Состояние | Новое |
| Экран | |
| Сенсорный экран | Да |
| Диагональ экрана | 7 дюйм |
| Разрешение экрана | 1024×600 (WSVGA) |
| Входы и выходы | |
| Разъём TRS | 3,5 мм |
| Входы и выходы | Видеовыход, Аудиовыход, Выход на сабвуфер |
| Число аудиовходов | 3 |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 178 мм |
| Глубина | 55 мм |
| Высота | 100 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Память станций | 18 |
| Программы эквалайзера | 6 |
| Усиление басов | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Автомагнітола 2 DIN Resonance MD7-M200S 7"Qled, GPS, WiFi, SIM 4G|CARPlay 2/32Gb NEW 2024»