11 600 ₴
Подарок








❤️🔥‼️Найпотужніша 2 Дін яка в нас є - Decker DV-771 - 6/128ГБ, 360 Обзор, 4G, DSP🔊, CarPlay ▶️, Octa core🔥🔥🔥новинка 2024❤️🔥👍
❇️Має 6Гб оперативної памʼяті та 128Гб вбудованої + 3 USB для розширення ✅
🔥Потужний восьми ядерний процесор Cortex A53 2.0Ghz
▶️Бездротові Apple CarPlay/Android Auto▶️
❇️Вихід в інтернет завдяки 4G слоту під сім карту
🔊Повноцінний звуковий процесор DSP з усіма фільтрами та затримками
😻Підтримка камер 360 кругового огляду ✅
Ціна 10800 грн⭐️⭐️⭐️⭐️
Доставка новою поштою 🚚🚚🚚
🤝Для замовлення пишіть в особисті або за номером 0677228776☎️☎️☎️
Мультимедійний центр
Операційна система: Android A13
•Версія: 10.0 •
Пам’ять: 6Gb+128Gb
• Процесор: 8-core ARM Cortex-A53 2.0GHz
• 4G ready - слот для встановлення SIM-карти, 4G інтернет та дзвінки
• 2DIN • IPS 7» (Q-LED)
• 4х50Вт
Розмір передньої панелі: 178x100мм
• Мультикольорове підсвічування
• AM/FM з RDS
• GPS • Bluetooth V5.0 • WiFi
• Підтримка камер 360°
• ANDROID AUTO / CARPLAY
• Еквалайзер • DSP •
Підтримка керування з кнопок керма
• USB • Кількість USB: 3 шт (+1 USB для швидкої зарядки мобільних пристроїв (2,1A))
•AUX вхід • Роз’єм ISO
• Вхід для додаткового мікрофону
• Аудіовихід RCA для сабвуфера
• Вбудований інтелектуальний вентилятор для охолодження
• Вхід для камери заднього огляду (підтримка AHD камер 720P та 1080Р)
• Вихід на сабвуфер • Декоративна рамка та кріплення у комплекті
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DECKER |
| Тип камеры | Универсальная |
| Изображение картинки | Цветная |
| Тип передачи сигнала | Проводной |
| Угол обзора камеры | 170 град. |
| Линии разметки | Да |
| Режим съемки "День/ночь" | Да |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Максимальное рабочее напряжение | 12 В |
| Длина кабеля | 6 см |
| Степень защиты, IP | IP68 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матрица | |
| Тип матрицы | AHD |
| Разрешение матрицы | 1280x720 |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | MP5 ресивер |
| Разрешение экрана | 1024х600 |
| Диагональ экрана | 7 |
| Операционная система | Android |
| USB-интерфейс | Да |
| Рабочие диапазоны частот | FM |
| Количество каналов | 4 |
| Мощность | 200 |
| Цвет | Черный |
| Тип экрана | Сенсорный |
| Наличие Wi-Fi | Да |
| Наличие Bluetooth | Да |
| Наличие GPS-модуля | Да |
| Типоразмер | 2 DIN |
| Порт для SD-карты | Да |
| Передняя панель | Несъемная |
| Поддерживаемые форматы | WMA, MPEG4, DivX, MP3, JPEG, AVI, WAV, AIFF, APE, FLAC, OGG, MPEG1, MPEG2 |
| Поддержка iPod | Да |
| RCA-выходы | 3 пары |
| Программы эквалайзера | 7 |
| Усиление басов | Да |
| Входы и выходы | Аудиовыход, Выход на сабвуфер, Видеовыход |
| Число аудиовходов | 3 |
| Сенсорный экран | Да |
| Разъём TRS | 3,5 мм |
| Память станций | 18 |
| Отображение тэгов | Да |
| Функция записи | Да |
| Объем оперативной памяти | 6 ГБ |
| Встроенная память | 128Гб |
| Пульт дистанционного управления | Да |
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Топова 2 Din автомагнітола Decker DV-771 6/128Gb, 4G, CarPlay, DSP + камера Подарунок»